Proje Hakkında

Dora Park projelerinin en yenisi olan Dora Park IV, sizleri Beylikdüzü’nde hem tasarıma hem konfora hem de yatırıma davet ediyor. Avrupa Yakası’nın en merkezi konumlarından birinde bulunan Dora Park IV, ihtiyaçlarınızın sadece dakikalar kadar uzağında. Sahip olduğu mimarisi, yeşil alanları ve sosyal alanlarıyla da sizlere İstanbul’un merkezinde hak ettiğiniz konforu sunuyor. Yaşam alanının sadece konut olmadığını bilen Dora Park IV; kat bahçeleri, yeşil alanları havuzları ve dinlenme locaları ile konfor kelimesinin sınırlarını yeniden belirliyor.

Sosyal Yaşam

Park’da sağlıklı bir yaşam sürmek için fitness salonu ve yüzme havuzundan yararlanabilir; güne sporla başlayıp günü yine sporla bitirebilirsiniz. Size özel Sauna, Hamam gibi spa ünitelerinide bünyesinde bulunduran projemizde günün yorgunluğunu keyifle atacaksınız... Siz, yakınlarınızla birlikte özel peyzajlı bahçelerdeki dinlenme alanlarında günün stresinden arınırken çocuklarınız da güvenli bir şekilde oyun parkında oynayabilir.

Güvenliğiniz Emin Ellerde

Günün her saati özenle korunan Dora Park 2, sizin ve aileniz için en güvenli yerlerden biri. 7/24 kontrollu araç ve yaya giriş çıkışı, kapalı devre güvenlik kamera sistemi ile güvenliğinizi en üst düzeyde tutuyoruz.

Proje Tamamlandı.

  • Kaliteyi en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyor100%

Detaylı bilgi için +90 212 886 11 11

Bilgi Al