Proje Hakkında

Ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenin hazzını DORA PARK 7 farkı ile yaşayın. Sitemizde saunadan hamama, fitnesstan açık ve kapalı havuza kadar her şey sizler için düşünüldü.

Sosyal Yaşam

Çocuklarınız parkta enerjilerini atarken siz de yürüyüş yaparak, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kafede arkadaşlarınızla sohbetinize devam ederken çocuğunuz da 24 saat güvenlik sistemi ile korunan yaşam alanımızda eğlenceli vakit geçirecektir

Doğal Yaşam

Başarılı bir hayatın anahtarı; iyi seçilmiş bir evden geçer. Dora Park’da görebileceğiniz sonsuz huzur ve yeşil çevresi ile içerisinden hiç çıkmak istemeyeceksiniz. % 75’i yeşil alana sahip, bir ev hayal edip, sahip olabilceğiniz tek adres. Şehirin ortasında doğa’da yaşam...

Boş zamanlarınızın yerini, Eğlence Alıyor

Farklı ilgi alanları düşünülerek hazırlanmış alternatifli sosyal yaşam konseptlerinde günün stresinden uzak, sevdiklerinizle keyifli anlar….

Kaliteli Bir Yaşam

Dora Park 7, sakinlerine kendilerini ödüllendirebilecekleri eşsiz alanlar sunuyor. Bunlardan biri olan özel tasarım Açık Yüzme Havuzu alanları ve yanı başındaki çocuk havuzu ile günün stresini serin sulara bırakmanız için sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Proje Devam ediyor...

  • Kaliteyi en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz...32%

Proje Görselleri

Kat Planları

KAVAKLI MAH. İZZET BEGOVİÇ SOK. NO:29 348 ADA 2-12 PARSEL BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

Satış Ofisi:
Tel: 0212 886 11 11
Tel: 0212 856 06 00
Merkez:
Tel: 0212 881 71 71

Detaylı bilgi için +90 212 886 11 11

Bilgi Al